Darmowa dostawa Orlen Paczką!
Nowości Sklep On Ona Dzieci O nas Voucher
Marka odzieżowa 7MORE7 powstała z pasji do tworzenia najlepszej jakości odzieży w duchu streetwear w 2018 roku. Od tego czasu stworzyliśmy dla Was setki niepowtarzalnych wzorów, które przenieśliśmy nie tylko na ubrania, ale również akcesoria domowe czy dodatki.

Produkujemy i szyjemy w Polsce, a dokładniej w Bielsku-Białej, gdzie znajduje się nasze centrum produkcyjno-logistyczne. Nie zamykamy się jednak granicami naszego kraju, a paczki 7MORE7 wylatują do różnych części świata, dzięki wysyłce międzynarodowej. Skupiamy się na etycznych aspektach prowadzenia marki, dlatego materiały, z których szyjemy odzież, dostarczane są od najlepszych dostawców i posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który świadczy o najwyższej jakości produktów tekstylnych i włókienniczych.

Śledzimy branżę odzieżową na bieżąco, żeby tworzyć dla Was wyjątkowe ubrania, ale również wyznaczamy własne trendy, za co niejednokrotnie nas doceniliście. Stale poszerzamy ofertę o nowe materiały i innowacyjne rozwiązania, żebyście zawsze wyczekiwali nowych dropów, które skrupulatnie szykujemy dla Was kilka lub nawet kilkanaście razy w roku. Dziękujemy, że jesteście!

Poznaj ambasadorów 7MORE7